sobota, 31 grudnia 2011

Nowy rok, pierwszy konkurs

Witam wszystkich! Dzisiejszy post trochę na szybko ponieważ mam jeszcze dużo pracy przy przygotowywaniu przyjęcia sylwestrowego. Z kameralnego 4-osobowego przyjęcia zrobiła się 10-osobowa regularna impreza. W dalszym ciągu nie mam pojęcia co ubrać. W szafie mam piękną sukienkę, ale w związku z faktem, iż organizuję domówkę wolałabym wygodniejszy wariant. Wczoraj udało mi się wyrwać na chwilę na zakupy. Moją własnością stały się świetne lekko połyskujące spodnie, złoty top oraz piękna kurteczka. Kurtkę postaram się wrzucić w najbliższym czasie, natomiast cały czas zastanawiam się czy nowe spodnie wraz z topem nie będę dobra alternatywą na imprezę. Zdjęcia z przyjęcia postaram się umieścić jutro. Przede wszystkich chciałam Wam życzyć Szczęśliwego nowego Roku, dużo szczęścia i radości, spełnienia wszystkim marzeń, tych małych i tych wielkich. Wielu szczęśliwych chwil i przede wszystkim samych sukcesów. Sobie życzę pomyślności na zbliżającej się sesji egzaminacyjnej oraz szerokiego grona czytelników mojego bloga. Miłej zabawy:)
Mam też dla was miłą niespodziankę. W ramach prezentu noworocznego zapraszam do wzięcia udziału w moim pierwszym konkursie. Do wygrania jest karta podarunkowa na 80zł do Stradivariusa. Na początku zastanawiałam się nad cekinową torebeczką, ale stwierdziłam, że nie każdemu przypadnie do gustu, a z kartą można kupić co się komu podoba. Dostałam ją niedawno w ramach reklamacji i jakoś nie miałam okazji jej wykorzystać. Mam nadzieje, że wam się przyda:) Aby wziąć udział w losowaniu należy:
- zostać publicznym obserwatorem mojego bloga;
- polubić moją stronę na facebook'u
http://www.facebook.com/pages/Joanna/218720854858613;
- wysłać mi maila, na którym napiszecie pod jakim nickiem obserwujecie bloga, swoje nazwisko pod którym lubicie stronę na facebook'u oraz szczere opinie oraz sugestie na temat mojego bloga (co byście zmieniły/dodały/zabrały i o czym chciałybyście na nim przeczytać).

Każda osoba, która spełni te 3 warunki bierze udział w losowaniu. Konkurs trwa od teraz do przyszłej niedzieli 8 stycznia do godziny 23.59. Wyniki ogłoszę najpóźniej we wtorek 10 stycznia.


4 komentarze: