niedziela, 22 stycznia 2012

I Miss Spring

Dzisiejsza pogoda nie zachwyca wiatr, deszcz i niska temperatura zachęcają tylko do spędzenia dnia w łóżku - lub w moim przypadku przy nauce. Tak bardzo tęsknię za wiosną. Powietrze staje się świeże, słońce coraz mocniej świeci, a trawa robi się zielona. W końcu mogę ubrać lekkie buty na obcasie i mój ukochany trencz. Moje wspomnienia wiosny skłoniły mnie do szybkiego odwiedzenia centrum handlowego, gdzie kupiłam kilka fajnych rzeczy na wiosnę. Oczywiście wszystko na wyprzedażach. Postanowiłam też wpuścić trochę wiosny do mojego pokoju i kupiłam małego hiacynta, który zada chwila zakwitnie. Teraz wracam do nauki, ale wcześniej uraczę się pysznym sernikiem z gruszkami który upiekła moja mamusia. Miłej niedzieli. Miłej niedzieli!

W związku z faktem, że na moim blogu gości coraz więcej osób z zagranicy, postaram się w miarę możliwości tłumaczyć moje posty, aby były dostępne dla wszystkich.

Translation: Weather is so depressing today. Rain, wind and low temperature encourage us only to sleep - or learn in my case. I miss spring so much. The air becomes very fresh, sun shines more often and grass becomes greener and greener. Finally I can wear pumps and my lovely trench coat. My memories of spring induced me to make some quick visit in the mall, where I bought some staff for spring. Of course all on the sales. I also decided to let some sun into my room and I bought a small hyacinth, which will bloom in few days. Now I'm going back to studying but at first I'll eat cheescake with pears which was made by my mother. Have a nice Sunday!


Zara pumps 50złStradivarius sunglasses 30zł and watch 30zł


Please, bloom for me:)


My mothers cheescake.

4 komentarze:

 1. Chyba się wybiorę do Zary, skoro te szpilki kosztują już 50 zł ;:)

  OdpowiedzUsuń
 2. tez chyba podejdę do Zary

  zapraszam do wzięcia udziału w rozdaniu na moim blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmm śliczne :) ciekawie tu u Ciebie obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne te okulary i zegarek ^^

  OdpowiedzUsuń